גל דרורי, דיקור סיני וצמחי מרפא באריאל

טיפולי פוריות

טיפולי פוריות

A Home Pregnancy Test showing a positive result.

חוסר פוריות מוגדר כקושי להרות (להיכנס להריון) למרות קיום יחסי מין ללא הגנה במשך תקופה ממושכת.

כ40% מבעיות הפריון מיוחסות לנשים, ואחוז דומה מיוחס לבעיות אצל הגברים. חלק אחר מבעיות הפריון מיוחס לגורמים בלתי מוסברים, או לשילוב של מספר גורמים (מוסברים) יחד.

ישנן סיבות רבות לחוסר הצלחתם של זוגות להיכנס להריון, כגון: גיל, מצב בריאותי, באיזה זמן של החודש מקיימים יחסי מין ובאיזה תדירות, מתח ולחץ.

המציאות שאנו חיים בה היא לא תמיד פשוטה: זיהום אוויר, אוכל מעובד, סביבת עבודה מתוחה, עבודה בישיבה ללא תנועות פיזיות, כל זה משפיע על המערכת ההורמונלית של הגבר והאישה. בנוסף החיים במדינת ישראל הם לא פשוטים – יש מתח ביטחוני באוויר ובמקרים רבים יש "לחץ להרות" שמגיע מהמשפחה, חברים, והסביבה הקרובה.

ברפואה הסינית המסורתית מטפלים בבעיות פריון כבר אלפי שנים, וכבר בטקסטים עתיקים מבדילים בבעיית פוריות הנובעת מהאישה או מהגבר.

במפגש הראשון בקליניקה מתבצע תשאול ואבחון על פי דופק ולשון המשקפים את מצבה של המטופלת. ברוב המקרים מומלץ לקיים טיפול דיקור אחת לשבוע, ומומלץ גם לשלב צמחי מרפא בנוסף.

במידה והאישה נמצאת בטיפולי הפריה IVF/IUI כדאי להתאים את הטיפולים בהתאם לשלב שהאישה נמצאת בו בטיפולים. מחקרים רבים הוכיחו את יעילות הדיקור בשילוב עם טיפולי פריון לעומת טיפולים ללא הדיקור.

למידע נוסף על פוריות ורפואה סינית

תגיות:

פוריות רפואה סינית

רופא נשים באריאל

רפואה סינית לנשים