הפלות חוזרות

dandelion on blue sky background

Pregnancy test - happy surprised womanPregnant woman sitting in bed holding stomach in pain
הפלות חוזרות

ברור לי שאין מילים לתאר כמה זה כואב וכמה קשה תחושת האובדן

אני מכיר את זה גם מהקליניקה וגם מקרוב בחיים האישיים

הפלות חוזרות

הפלה טבעית היא תופעה שכיחה, 15% מכלל ההריונות בני 4 עד 20 שבועות הסתיים בהפלה טבעית. זה לא עוזר בכלום אבל עדיין תדעי שאת לא לבד

הפלות ברפואה סינית לאתר גל דרורי

יש משפט שאחת המורות שלי לגיניקולוגיה סינית חוזרת ואומרת:

 “הריון חזק שורד הכול”
הכוונה שברוב המקרים גם אם שתית 2 כוסות יין, עישנת ג’וינט, שתית תה נענע (שהוא לא באמת בעייתי) או אכלת סושי עם דג טרי, זה לא יגרום להפלה.
הריון מהסוג הזה יחזיק מעמד גם ללא טיפול וגם עם טיפול טבעי או טיפול מערבי.

סיפור אישי: לאחר הפלות חוזרות, אני ואשתי התחלנו בבירור רפואי. הרופא המליץ שברגע שאשתי תהיה בהריון שתיקח שילוב של נרות פרוגסטרון, כדורים של פרוגסטרון וגם שתזריק קלקסן כל יום (היה לה פקטור של קרישיות שלא אמור לגרום להפלות).
שאלתי את הרופא אם הוא יכול להפנות אותי למחקר שמראה על אחוזי הריונות מוצלחים יותר עם לקיחה של פרוגסטרון לא כחלק מטיפולי פוריות (כלומר נשים שנכנסות להריון באופן טבעי) או אם יש מחקר שמקושר באופן ספציפי למדד של הקרישיות שמופיע אצלה? גם על זה הוא אמר שלא. זה מה שיש לו להציע כרגע אז זה מה שהוא מציע.

לא הקשבנו לעצת הרופא – וההריון שהיה אחרי ללא תרופות, נרות וזריקות היה ללא הפלה ורון המתוק הצטרף למשפחתנו (:
אשתי הלכה למטפלת קולגה שלי שמתמחה בתחום הפוריות, קיבלה דיקור וצמחים גם לפני ההריון וגם במהלכו.
אני כמובן, גם דאגתי לקחת צמחים משפרי פריון – וזה המקום להדגיש, אני מניח שמי שיקרא את מה שאני רושם זה יותר נשים, אז תדעי, חשוב מאוד ומשמעותי מאוד גם הטיפול בגבר. מאוד נפוץ שרופאים לא מבקשים אפילו בדיקת זרע של הגבר, וגם אם הוא עושה והזרע לא באיכות טובה, לא אומרים כלום. רק שהמצב ממש קטסטרופלי אז מתערבים ואז גם – זה עצוב, כי שהזרע של הגבר באיכות מאוד ירודה אז הרופאים לרוב לא יחפשו איך לשפר את הזרע אלא ימליצו על התחלת טיפולי פריון מערביים אצל האישה.

אני יכול להגיד שברוב המקרים שטיפלתי, אפילו בלי דיקור – רק על ידי צמחי מרפא, שהגבר לוקח מדי יום, האיכות של הזרע השתפרה תוך חודשיים-שלוש.

אני חייב להדגיש את העיקרון הזה שוב – הפלה/הפלות חוזרות לא בהכרח אומרות על זה שיש בעיה אצלך:

  • הגוף שלך חכם ויודע לזהות אם הריון לא מתאים לו.
  • איכות הזרע של הגבר גם קשור להפלות וזה משהו שאפשר להשפיע עליו.
  • דיקור סיני, צמחי מרפא ושינויים באורח החיים יכולים לעזור לחזק הריון שהוא חלש ולהגדיל את הסיכוי שהגוף שלך יחזיק הריון.

חזרה לעניינו, אז בנוסף לשיפור איכות הזרע של הגבר, כן חשוב להתייחס גם למצב שלך.

הריון שהוא לא חזק, יכול להיות מושפע מהמון גורמים ובעזרת כלים של רפואה סינית אפשר מאוד לעזור לשמור עליו.
אני אוהב את עולם הדימויים, אם אנחנו נדמה את הרחם לאדמה, ואורח החיים שלך משפיע על האדמה הזאת: מה שאת אוכלת או לא אוכלת מזין או פוגע באדמה. התנועה שלך או ישיבה ממושכת גם יכולה להשפיע ועוד הרבה דברים. אם אדמה בטבע היא יבשה מדי או בוצית מדי, ונשתול בה זרע, האם הוא יגדל?  ומה עם הרחם?
 אחד העקרונות שלי בטיפול הוא ליצור אדמה בגוף שאפשר לגדל בה דברים בקלות ובאופן טבעי. הטיפול בהפלות בד”כ כולל דיקור, צמחי מרפא והמלצות לשיפור והתאמת אורח חיים בהתאם למטופלת.
אפשר להתחיל ו/או לסיים אם הטיפול בכל שלב – ומבחינתי תמיד עדיף קצת מאשר בכלל לא, ואני רושם את זה לא כדי לעודד טיפול קצר, אלא כי הרבה פעמים בחיים יש לנו נטייה לחכות שיהיה בסדר. אז מי שבמקום הזה עדיף אפילו לעשות כמה טיפולים ולקחת צמחים מאשר כלום.

ההמלצה האידאלית, היא ללוות את כל התהליך. להכין את הגוף עם הכלים שציינתי עוד בתקופה שלפני הכניסה להריון, ואחכ גם להמשיך עם הטיפולים בתחילת ההריון עד שמגיעים לטרימסטר שני.

במפגש הראשון בקליניקה אנחנו נעשה תשאול מקיף, ואבחנת גוף של דופק, לשון, בדיקת רגישות באזורים מסוימים בבטן, וכל אלה ישקפו את מצבך ולפיהם יותאם הטיפול. 

הטיפולים מתקיימים במרכז בראשית , רחוב הנגב 6, אריאל. האווירה במקום מרגיעה ויוצרת תחושה נעימה. יש מקומות שאיך שנכנסים אליהם – משהו בגוף מרגיש נכון. בראשית – ריפוי מהשורש, הוא בדיוק מקום כזה.

אני אשמח לעזור גם לך.

להזמנת טיפול – לחצי כאן  או השאירי פרטים בדף צור קשר

 לקריאה של סיפור מקרה מהקליניקה

להזמנת טיפול – התקשרי 054-8020589 או השאירי פרטים בדף צור קשר

צור קשר

phone