התקרקעות – חיבור מרפא בין אדם לאדמה

התקרקעות – חיבור מרפא בין אדם לאדמה

התקרקעות – כל מה שחשוב לדעת לחץ כאן

 

חשמל זורם בכפות רגליך

כדור הארץ מזין את האדמה, בעלי החיים והצמחים באנרגיה חשמלית. שטח כדור הארץ רווי באינספור אלקטרונים אשר מעניקים לאדמה, לימים ולאגמים מטען חשמלי שלילי. מחקרים מראים כי מגע ישיר עם כדור הארץ משחזר ומייצב את המעגלים הביו אלקטריים השולטים בגופנו, טוען ומדלל את דמנו, משפר את תפקוד מערכת החיסון ומפחית במהירות וביעילות כאבים ודלקות.

(כאן ניתן לקרוא בהרחבה על מגוון מחקרים שנעשו על התקרקעות והשפעותיה)

 

מתחילים להתקרקע ב-4 צעדים

כבר 20 שנים שתחום ההארקה נחקר ומצביע על קשר ישיר בין בריאות טובה יותר של האדם לבין חיבורו הפיזי לאדמה. במהלך השנים פותחו מגוון כלים ואמצעים המסייעים בביצוע התקרקעות גם כאשר לא ניתן ליצור חיבור ממשי לאדמה. באמצעות כלים ומוצרים אלו ניתן ליהנות מיתרונותיה הרבים של ההתקרקעות לאורך כל היום והלילה ומבלי לשנות את אורח החיים וההתנהלות השוטפת. אז איך יוצרים התקרקעות? באמצעות 4 צעדים פשוטים.

  1. חולצים נעליים וצועדים יחפים

כן, זה כל כך פשוט. הליכה בחוץ ברגליים יחפות מהווה את בסיס ההתקרקעות. למשך חצי שעה ביום מומלץ לצעוד ברגליים יחפות על משטחים מוליכי חשמל כמו אדמה, דשא, חול, סלעים ואפילו בטון או פשוט לשחות ולבלות בים, באגם או בנחל.

הרחבה נוספת על הנושא אפשר למצוא בבלוג שלי, בפוסט – למה כדאי ללכת יחפים

  2. יוצרים סביבת עבודה מקרקעת

אורח החיים הטכנולוגי מצריך מאיתנו לעבוד שעות רבות מול מחשב ולעיתים מונע מאיתנו קשר ממשי לקרקע במשך ימים שלמים. הטכנולוגיה הרבה שמקיפה אותנו עתירה במטען חשמלי אשר פריקתו חיונית לבריאות תקינה וטובה. באמצעות משטחי הארקה ייחודיים, ניתן לפרוק מטען חשמלי ולבצע התקרקעות במהלך העבודה ומבלי לפגוע ולשנות את מהלך היומיום. כל הדרוש הוא הנחת המשטח תחת המקלדת והעכבר או הנחת הרגליים על המשטח במהלך הישיבה.

מידע נוסף על משטחי הארקה ניתן למצוא כאן.

3. שינה טובה מתחילה בהתקרקעות

כדי ליהנות משינה טובה ורגיעה עמוקה, מומלץ לבצע התקרקעות במהלך הלילה. איך עושים את זה? באמצעות מצעים ושקי שינה ייחודיים שפותחו בטכנולוגיה אשר מאפשרת הולכת חשמל ופריקתו וכך יוצרים התקרקעות לאורך כל הלילה.

מבחר מצעי מיטה מקרקעים ונעימים מחכים לך כאן.

כאן ניתן גם להזמין מגוון שקי שינה איכותיים להתקרקעות בלילה.


4. מתקרקעים בחוץ בכל תנאי מזג האוויר

גם כשתנאי הקרקע אינם נוחים, כשקר, גשום או חם במיוחד, בכל תנאי שטח ומזג אוויר ניתן ליהנות מיתרונות ההתקרקעות מבלי להישאר יחפים. כיום ניתן לבצע התקרקעות גם עם נעליים באמצעות נעלי הליכה ייחודיות ואיכותיות אשר מוליכות חשמל ופורקות אותו בחיבור לקרקע או באמצעות רצועות ייחודיות אשר נרכסות על כל נעל ומאפשרות הולכה של מטען חשמלי ופריקתו.

מידע נוסף על הנעליים והרצועות הייחודיות מחכה לך כאן.

 

רוצה להתחיל להתקרקע ולשפר את בריאותך? קהילת המתקרקעים שיצרתי מחכה לך עם מגוון כלים, מענה לשאלות וטיפים מצוינים להתקרקעות מיטבית. >> כאן מצטרפים <<

Author Info

גל דרורי

גל דרורי

מטפל מוסמך ברפואה סינית, מרצה במכללת רידמן. נסיון של יותר מעשור. בוגר 4 שנות לימוד במכללת רידמן (Dip.Ac) בהצטיינות. את התמחותי עשיתי בבית חולים Zhejiang בעיר האנגזו שבסין במחלקות: דיקור, טווינא, ילדים, גניקולוגיה, עור ורפואה פנימית. מדריך צ'י גונג ומעביר הרצאות וסדנאות בנושא שימור ושיפור הבריאות לפי הרפואה הסינית בטיפול הראשון בקליניקה אני מבצע אבחנה הכוללת תשאול ואבחון דופק לשון ובטן ומתאים את הטיפול היעיל ביותר בהתאם לאבחנה. אשמח לעזור גם לך

No Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *