דיקור סיני והפריה חוץ גופית IVF

 

דיקור סיני והפריה חוץ גופית

דיקור סיני ו IVF

כיצד משפרים את הסיכוי של טיפולי הפריה חוץ גופית?

למי מיועד דיקור סיני – ובאילו מקרים הוא יכול לסייע לנשים שברצונן להרות?

דיקור סיני והפריה חוץ גופית

טיפולי הפריה חוץ גופית יכולים להימשך זמן רב. לאורך התהליך, בני הזוג חווים סוגים שונים של קשיים ובהם גם מצבי רוח משתנים, דאגות ורגשות. עם זאת, החדשות הטובות הן שכיום ניתן לשלב טיפולי רפואה סינית כחלק מתהליך IVF
ניתן להתחיל טיפולים ואפילו כדאי עוד מלפני התחלת התהליך, וכמובן לשלב במהלכו וגם אחריו, עד שיודעים בוודאות שיש הריון ושמרגישים רגועים ובטוחים שזהו הריון שיחזיק.

היתרון העיקרי של השילוב של דיקור סיני והפריה חוץ גופית בא לידי ביטוי בשיפור סיכויי ההצלחה. מצד אחד, מדובר על טיפול בטיחותי שמבוצע במשך אלפי שנים למצבים שונים, ומצד שני זהו טיפול יעיל הנתמך כיום במחקרים המראים יעילות ושיפור באחוזי ההצלחה במקרים שבהם משלבים דיקור הרעיון מאחורי הטיפול הוא מורכב ודורש הבנה ברפואה סינית ובנושא הפוריות, אך אם להסביר בפשטות: הטיפול תורם לתהליך ההפריה עקב כך שהוא מכין את גוף האישה (ובמידת הצורך גם את הגבר) לתהליך, משפר את זרימת הדם ומסייע לאיזון ההורמונים בגוף ולהפחתת תופעות לוואי במידה ויש.

דיקור סיני והפריה חוץ גופית בהתאמה אישית

עם נסיון של מעל 10 שנים, ושורה ארוכה של טיפולים מוצלחים, גל דרורי משלב בטיפול שיטות שונות על פי אבחנה הכוללת אבחנת לשון אבחנת דופק אבחנת בטן ותשאול.

מזמין גם אותך להצטרף למשפחת המטופלים המרוצים, לשפר את הפוריות, ולהגדיל את סיכויי ההצלחה של טיפולי הפריון, בין אם מדובר בהזרעות IUI או הפריה חוץ גופית IVF.

כמו כן, אפשר להשאיר עכשיו פרטים באתר ולהתייעץ עם גל דרורי לגבי סוגים שונים של טיפולים משלימים. אחרי שנעזור לך לבחור את הטיפול המתאים, איכות החיים תשתפר ויחד איתה גם התחושה הכללית, התחושה הפיזית והמצב הרגשי.

היתרונות של רפואה סינית IVF עבור נשים

דיקור סיני משפיע לטובה על סיכויי ההצלחה של הפריה חוץ גופית בגלל כמה סיבות מרכזיות. במישור הפיזיולוגי, יש מחקרים אשר מראים שדיקור סיני מוריד רמות קורטיזול ומפחית דלקת. בנוסף לכך, אחת ההשפעות של דיקור הינה שהוא מרגיע את מערכת העצבים המרכזית, בעקבות זאת דיקור מסייע לגוף להיות מוכן יותר לקבלת ההפריה ולניצול היתרונות של הרפואה הקונבנציונאלית.

במישור המנטאלי, דיקור סיני, מרגיע מתח וחרדה – ובנוסף יכול לסייע להתמודד ולהקל על תופעות לוואי שנגרמות בגלל נטילת תרופות להפריה חוץ גופית. ברור לכל שכאשר נשים במהלך טיפולי הפריה חוץ גופית מרגישות רגועות יותר, סיכויי ההצלחה עולים ואיכות החיים משתפרת.

דיקור סיני – גם לתמיכה בהריון

שיטות שונות של דיקור סיני בטוחות לחלוטין עבור נשים בהריון ויכולות לסייע להן בשלבים שונים של התמודדות. מלבד הפעלת השיטות הללו לצורך שיפור סיכויי ההצלחה של הפריה חוץ גופית, ניתן להתאים את הדיקור למהלך ההיריון עצמו.

בשליש הראשון של ההיריון למשל שמים דגש בטיפולים על שיפור פעילות מערכת העיכול וכך להקל ולהפחית תופעות של בחילות, הקאות, צרבות, וגם תופעות נפוצות כמו עייפות וחרדה. בשליש השני, הדגש בדיקור הוא על צרכי תחזוקה חודשיים. בשליש השלישי והאחרון, נפוץ מאוד בקליניקה לטפל בבעיות של כאבים שונים, הפרעות שינה, גרד, חוסר איזון בלוטת התריס, בצקות, ובמידת הצורך היפוך עובר: שילוב של מוקסה ודיקור שמעודד עובר שנמצא במצב עכוז להיכנס לתנוחה הנכונה לקראת הלידה.
בנוסף לכל אלה גם בסוף ההריון, מומלץ מאוד להגיע לטיפול בדיקור סיני כהכנה ללידה ולהכין את הגוף טוב יותר ללידה הצפויה. ניתן גם להיעזר בטיפולי רפואה סינית ודיקור סיני להשראת לידה ובמידה ויש צורך רפואי גם לזירוז לידה.

החשיבות של טיפולי רפואה משלימה

הפריה חוץ גופית היא תהליך שדורש מחויבות מצד כל הגורמים המעורבים. אצל בני זוג שבוחרים בתהליך הזה, נדרש שיתוף פעולה שאמור לסייע להתמודד גם עם הכישלונות והימים הקשים. עם זאת, לא חייבים לעשות את זה לבד ותמיד ניתן לשלב טיפולי רפואה משלימה.

בסופו של דבר דיקור סיני והפריה חוץ גופית הם רק דוגמא אחת לשילוב האופטימאלי בין רפואה אלטרנטיבית לבין הרפואה הקונבנציונאלית. אבל בזכות השילוב הזה, זוגות רבים זוכים להיקלט, להיות בהריון וללדת בזמן תינוקות בריאים.

מעטפת שלמה של פתרונות רפואה משלימה עבורך

גל דרורי ישמח לפגוש אותך ולייעץ לגבי האפשרות לשלב טיפול משלים לטיפול הקונבנציונלי.
עם התמחות ארוכת שנים ברפואה סינית ורפואה משלימה, יש לך עכשיו כתובת אחת לרכז אצלה את כל השאלות החשובות ולקבל תשובות מלאות ואמינות.

מזמין אותך להינות מיתרונותיה הרבות של הרפואה הסינית, וליצור קשר, או להשאיר פרטים באתר, ואני אשמח לעזור גם לכם.

 

עם נסיון של יותר מעשור, אשמח לעזור גם לך – דרך טיפול טבעי ויעיל שמוכח כבר אלפי שנים ומוכר כרפואה הסינית. את יכולה להגביר את הסיכוי להריון – גם בטיפולי פוריות

יש לי הרבה כלים דרכם אני יכול לעזור, גם בטיפולי דיקור סיני אצלי בקליניקה וגם על ידי ייעוץ והתאמת צמחים ושינויי אורח חיים שיכול להיות גם מרחוק דרך הזום 

ניתן לפנות אלי דרך הווטצפ 0548020589 או השאירי פרטים בדף צור קשר ואני אחזור אלייך